seo kurs moj

Jak myślicie, czy białogłowie Andersen uzyskała jakąś odpowiedź na ten Ust? Jedenaście z dwunastu banków zaprosiło ją na naradę i ostatecznie mogła wybierać spośród ofert kilku banków. W jakim celu? Niewieście Andersen nie pisała o tym, czego ona chce. W swoim liście proponowała jedynie pomoc i skupiła się na potrzebach adresata. Wyodrębniła jego, a nie własne pożądania. Tysiące wysłużonych, paskudnie zyskujących i zniechęconych akwizytorów zdziera dziś zelówki na ulicach naszych miast. Dlaczego? Gdyż zawsze sądzą kurs pozycjonowania zaledwie o tym, do czego sami dążą. Nie zdają sobie sprawy z dowodu, że ani ty, ani ja nie chcemy niczego nabywać. Gdybyśmy chdeU, po prostu poszUbyśmy do sklepu. Tymczasem i ty, i ja jesteśmy zawsze zaciekawieni rozwikłaniem naszych kłopotów. I jeśli akwizytorzy ratyfikują, iż ich produkty względnie usługi wspomogą nam je rozwiązać, nie będą musieli nas inspirować do kupna. Sami nabędziemy.

A klienci miłują czuć, że sami nabywają jakiś towar, a nie że towar jest im sprzedawany. Mimo to jednak wielu kupców poprzez pełne żyde sprzedaje produkty nie racząc zerknąć na to z paragrafu widzenia interesanta. Poprzez wiele lat zamieszkiwałem w Forest Hilis, prywatnym osiedlu w centrum Nowego Jorku. Kiedyś wpadłem na los szczęścia na negocjatora handlu nieruchomośdami, który działał na tym obszarze od wielu latek. Znał Forest Hilis dobrze, w takim przypadku zapytałem go w ruchu, czy wie, jakie zbrojenie ma mój pokryty sztukaterią dom: metalowe czy drewniane. Nie wiedział i poradził mi coś, co i tak sam wiedziałem — iż mogę to wypróbować brzęcząc do administracji Forest Hilis. Drugiego ranka dostałem od niego list. Czy przekazał mi w nim potrzebną wiadomość? Mógł ją otóż zdobyć poprzez telefon ledwie w kurs pozycjonowania stron kilka chwileczek. Lecz nie. Raz jeszcze oznajmił mnie, że mogę zasięgnąć informacji telefonicznie, i zaproponował, abym zlecił mu swoje ubezpieczenie. Nie chciał mi wesprzeć. Chdał odciążyć tylko sobie. J. Howard Lucas z Birmingham w Alabamie opowiadał pewnego razu, jak dwóch wielorakich handlowców poradziło sobie z tą kurs seo samą sytuacją: „Kilka lat w przeszłość pracowałem w zarządzie pewnej małej kompanie. Tuż pod ręką nas miało siedzibę tubylcze biuro pewnej instytucje ubezpieczeniowej.

Ich przedstawiciele mieli przydzielone tereny funkcjonowania. Nasza firma przypadała dwóm. Jednego z nich będę nazywał Cari, a pozostałego pozycjonowanie stron kurs. Pewnego ranka Cari wpadł do naszego biura i wzmiankował przelotem, iż jego instytucja właśnie uruchomiła nową odmianę ubezpieczenia kurs seo dla ludzi na kierowniczych stanowiskach. Mniemał, że może nas to zaciekawić, i zaproponował, że powróci, kiedy będzie miał na ten temat kompletne adnotacje. W tym dniu wracając z przerwy śniadaniowej natrafiliśmy na ulicy Johna. «Hej, Dziurę — krzyknął. — Zaczekaj chwileczkę. Mam dla was wspaniałe wiadomości." Podbiegł do nas i z uniesieniem zaczął opowiadać o zabezpieczeniu dla osób na stanowiskach decyzyjnych, które jego korporacja w samej rzeczy tego dnia pobudziła. (Chodziło o tę samą polisę, o której mówił wcześniej Cari.) Chdał, abyśmy mieli wystawione polisy jako jedni z pierwszych.

Owen D. Young, znany prawnik i przykładowy z najlepszych jankeskich biznesmenów, zakomunikował kiedyś: „Ludzie, którzy potrafią postawić się w położeniu innych i opanować, jak uważają inni, nie muszą się niepokoić o przyszłość." Jeżeli z książki tej lektury nauczysz się tylko jednego — umiejętnośd akceptowania perspektywy innych ludzi i spoglądania na rzeczy ich oczami — o ile wyniesiesz z książki zaledwie tę jedną rzecz, może ona nietrudno stać się kamieniem węgielnym pod konstrukcję twojego nowego starozakonnego. Tolerowanie perspektywy drugiego człowieka i wzbudzanie w nim chęd do czegoś nie powinno być dostawane jako przeinaczanie tą osobą/ dążenie, by poczyniła coś z profitem dla ciebie, chociażby na własną stratę. Każda z negocjujących stron winna zdobyć. W trafie listów do paniska Vermylena spełnienie oferowanych warunków przysparzało intratę zarówno adresanci, oraz wiecej informacji odbiorcy. List pani Andersen sprawił, że bank zyskał cennego pracownika, a ona odpowiednią pracę. Również obie strony zyskały na transakcji opisanej przez pana Lucasa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “seo kurs moj”

Leave a Reply

Gravatar